Nasza oferta - Ogrody

zakładanie ogrodów Piła ogrody Piła

Projektujemy i budujemy profesjonalne ogrody

Czytaj dalej...

Galeria - Projekty ogrodów

ogrody Piła projektowanie zakładanie ogrodów Piła

Zobacz nasze projekty - Galeria

Czytaj dalej ...

Kontakt

ogrody Piła projektowanie zakładanie budowa ogrodu Piła

 zadzwoń do nas Tel. 604 542 818

Czytaj dalej ...

Information about of different web hosting plans. Users submitted reviews for inmotion hosting company.

Projektowanie ogrodów Złotów - tworzenie, zakładanie, budowa ogrodu Złotów. Systemy nawadniania trawników i ogrodu, trawa z rolki, renowacja trawników i ogrodu w Złotowie - firma Sebastian Augustyn.

Nasza firma od wielu lat w swojej ofercie ma projektowanie i budowę nowoczesnych i pięknych ogrodów. Jeśli twoim marzeniem jest posiadać swój własny ogród i pragniesz by był wykonany profesjonalnie i kompleksowo przez osoby, które tym się zajmują z pasją, mają ogromne doświadczenie i doskonale znają się na projektowaniu i tworzeniu ogrodów. Zgłoś się do Nas, gwarantujemy 100% zadowolenia z naszej współpracy.

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim:

 • kompleksowa budowa ogrodu od "a" do "z"
 • projektowanie klasycznych i nowoczesnych ogrodów
 • systemy nawadniania, nawadnianie ogrodów i trawników
 • renowacje całych ogrodów i trawników
 • aranżacje i dekoracje ogrodów
 • całoroczna i sezonowa opieka nad ogrodem
 • elementy dekoracyjne ogrodu
 • architektura ogrodowa: tarasy, altany, domki gospodarcze
 • kamień ogrodowy
 • dostarczanie na miejsce wszystkich materiałów do ogrodu jak: ziemia, trawa, trawa z rolki, kamień, rośliny, drzewka itp.
 • sprzedaż kosiarek robotów. Jesteśmy dystrybutorem kosiarek robotów - zobacz film kosiarki roboty
 • oświetlenie ogrodu, oświetlenie ogrodowe
 • drenaż

 

Głównym celem działania firmy projektującej i zakładającej ogrody Sebastian Augustyn jest tworzenie, projektowanie i zakładanie ogrodów na terenie miasta Złotów i okolic. Ogród to jedno z takich miejsc, w których można się zrelaksować wśród natury nie opuszczając swojej posiadłości. Może tu być pięknie o każdej porze roku, wystarczy tylko odpowiednie zaprojektowanie i później obdarzenie efektów właściwą dozą dbałości. Sposobność korzystania z ogrodu daje dobry projekt i jego równie dobre wdrożenie, dlatego też szczerze zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Przekształcenie "niczego w coś" to jeden z cudów, które realizujemy w optymalnych terminach. Ogrody Złotów stanowiące żywe portfolio wymownie świadczą o dużym zaangażowaniu i obszernej wiedzy specjalistów, którzy wykonali plan oraz jego realizację na terenie wyznaczonej działki. Czasami w nasze ręce trafiają nieruchomości, którym daleko od jakiegokolwiek uporządkowania - dajemy szansę każdej, nawet najbardziej zaniedbanej. Niektóre posesje są naznaczone zębem czasu, dlatego też wykonanie planu stanowi wtedy jedno, a przywrócenie działki do stanu użytkowego, drugie. Posługujemy się jednak nowoczesnym sprzętem i tego rodzaju przeszkody dla nas nie istnieją. Właściwie przeprowadzone prace w krótkim czasie skutkują szybkim i efektownym przekształceniem mocno zaniedbanego miejsca w piękny i możliwy do użytku obszar, gdzie niedługo powstanie atrakcyjny ogród.

Gdy zamierzona jest budowa ogrodu w Złotowie firma nasza w pierwszej kolejności wysyła przedstawicieli na spotkanie z klientem. Jest to konieczne w celu ustalenia wielu szczegółów oraz porównania wstępnych zamysłów co do możliwego projektu. Zazwyczaj klient wykazuje pewne założenia co do mającego powstać ogrodu, ma on pewne oczekiwania, które mamy spełnić podczas rozrysowywania projektu. Bywa, że taka wizja jest wyjątkowo spójna, na przykład dotyczy elementów możliwych do wpasowania w plan dotyczący danego ogrodu, czasem jednak występują rozbieżności. Można je skorygować na rzecz klienta, rezygnując z części planu, aż do osiągnięcia wstępnej zgody. Dalej następuje przygotowanie projektu w wersji elektronicznej oraz przejście do wdrażania założeń w praktykę.

Dzięki nowoczesnym programom, jakimi dysponujemy, i urządzeniom - zarówno komputerowym, jak i tym wszystkim wykorzystywanym podczas prac w terenie - możemy dość szybko realizować wszelkie zamówienia. Projektowanie ogrodów Złotów w sezonie potrafi zajmować długie godziny każdego dnia, kiedy liczy się zadowolenie klienta i nie ma czasu na odpoczynek.  Czasami prace trzeba skończyć na przykład przed zimą, więc muszą być rozsądnie rozplanowane w obrębie zakładanego okresu. Najczęściej wykonuje się je wiosną lub jesienią, przy założeniu sprzyjającej pogody, a także wczesnym latem. Nie zawsze wszystkie rośliny sadzone są od razu, gdyż ich wymogi co do temperatury wymuszają wkładanie sadzonek do ziemi np. w październiku, żeby mogły spędzić zimę bezpieczne pod ciepłym okryciem.

Niektóre ogrody tworzone są tak, jakby miały sprawiać iluzję stworzonych przez samą matkę naturę. Głównym motywem jest brak regularności, ponieważ naturalne zbiorowiska roślin charakteryzują się właśnie taką cechą. W ogrodzie musi panować przemyślany nieporządek, który jest zarówno sugerowany przez rozlokowanie poszczególnych elementów, jak i przez to, że podczas użytkowania nieruchomości nie wykonuje się za dużo prac porządkowych. Swoisty charakter ogrodu tworzą naturalne efekty przemijania - kwiaty przekwitają i opadają, liście wysychają, żółkną i czerwienieją, trawa robi się sucha i wiotka. Często zima spotyka taki ogród przygotowany tylko w części, obecne są więc malownicze krajobrazy pełne przysypanych śniegiem krzewów z zeschniętymi kwiatami czy owocami. Ma to naprawdę duży urok, zwłaszcza jeśli właściciele przy okazji mają pewność, że wrażliwe na mrozy rośliny zostały wcześniej odpowiednio zabezpieczone.

Ogrody bardziej uporządkowane zawierają często dobrze zaplanowaną sieć ścieżek, wydzielone tereny do wypoczynku i zabawy, miejsce na ognisko, grilla lub letni obiad, altanę, mini plac zabaw, oczko wodne i wiele innych obiektów. Nie ma w nich miejsca na przypadek, wszelkie modyfikacje są dziełem drobiazgowego planowania i obliczeń. Ogród stworzony w tym stylu użytkuje się bardzo przyjemnie, mogą się w nim bawić dzieci, w dodatku wygląda pięknie o każdej porze roku. Tutaj jednak - odwrotnie do poprzedniej "wersji" niezwykle liczy się utrzymanie porządku. Wszelkie zaniedbania są od razu widoczne, gdyż nie ma tu miejsca na naturalne efekty związane np. z zakończeniem okresu wegetacji. Jakiekolwiek braki są natychmiast zauważalne i znacznie psują ogólny wygląd terenu.

Zarówno jedna, jak i druga forma to nasza specjalność, przy czym nigdy nie narzucamy klientowi konieczności wyboru jednej lub drugiej. Jak najbardziej możliwe są mieszanki, przeróżne połączenia bądź ogrody składające się z dwóch lub więcej części różniących się od siebie totalnie, a mimo to będących harmonijną i wdzięczną całością. Dobre zaprojektowanie i wdrożenie poszczególnych elementów gwarantuje efekt zadowalający przede wszystkim klienta, ale również nas. Często projekt pozwala na dużo zmian wykonywanych już w trakcie prac, nie tworzymy sztywnych planów, w których jedna niezgodność powoduje zawalenie się wszystkich założeń. To bardzo korzystne, gdyż działania postępują znacznie szybciej bez obciążenia konsekwencjami drobnej pomyłki bądź zmiany. Powstawanie ogrodu może być na bieżąco obserwowane przez klienta. Nigdy nie są to prace tajne, w dodatku obsadzenie nieruchomości roślinami, wytyczenie ścieżek i innych obszarów nigdy nie dzieje się w sekundę - wszystko wymaga czasu. Finalny efekt również, dlatego też ogród tuż po zakończeniu prac jest jakby w fazie kokonu, z którego dopiero niedługo wykluje się najpiękniejszy na świecie motyl. Niektóre rośliny potrzebują tylko chwili na zaadaptowanie się do nowych warunków, inne radzą sobie gorzej, inne jeszcze kwitną po kilku latach od posadzenia. Podobnie bywa z trawnikami bądź popularnymi wciąż ogródkami skalnymi.

Strona główna | Oferta | Galeria | O Nas | Kontakt

Projekt strony www: strony www Piła współpraca - pozycjonowanie Piła

Ogrody w Pile i projektowanie ogrodów w Pile. Zakładanie ogrodów w Pile, lub budowa ogrodów w Pile! Firma budująca, zakładająca, lub projektująca ogrody (ogród) w Pile. Projektowanie ogrodu Piła, budowa ogrodu Piła oraz zakładanie ogrodu Piła.

Tanie projektowanie ogrodów niskie ceny TANIO

Zawsze tanie projektowanie i budowa ogrodów TANIO! Niskie ceny budowy ogrodów. Zakładanie ogrodu TANIO, SZYBKO i SPRAWNIE. Niska cena ogrodów. Cennik wzorów ogrodów i projektów.

Joomla 2.5 Templates designed by Textildruck