Nasza oferta - Ogrody

zakładanie ogrodów Piła ogrody Piła

Projektujemy i budujemy profesjonalne ogrody

Czytaj dalej...

Galeria - Projekty ogrodów

ogrody Piła projektowanie zakładanie ogrodów Piła

Zobacz nasze projekty - Galeria

Czytaj dalej ...

Kontakt

ogrody Piła projektowanie zakładanie budowa ogrodu Piła

 zadzwoń do nas Tel. 604 542 818

Czytaj dalej ...

Information about of different web hosting plans. Users submitted reviews for inmotion hosting company.

Projektowanie ogrodów Chodzież - projekty, budowa, tworzenie i zakładanie ogrodu Chodzież. Nawadnianie ogrodów i trawników, profesjonalne systemy nawadniania, trawa w rolkach, renowacja ogrodów i trawników w Chodzieży - firma Sebastian Augustyn.


Jeśli szukasz firmy, która profesjonalnie i kompleksowo zajmuje się projektowaniem ogrodów, jak również budową i tworzeniem pięknych i modnych ogrodów? Jeśli szukasz osób, które mają ogromne wieloletnie doświadczenie w zakładaniu ogrodów, gdzie wykorzystują nowoczesny i profesjonalny sprzęt, a jednocześnie oferują atrakcyjne niskie ceny? Doskonale trafiłeś. Firma Sebastian Augustyn od wielu lat wykonała setki projektów ogrodów i cieszy się samymi pozytywnymi opiniami.

Oferujemy przede wszystkim:

 • kompleksowe tworzenie i zakładanie ogrodów od "a" do "z"
 • projektowanie ogrodów i ich realizacja w.g. projektu.
 • aranżacje i dekoracje ogrodów
 • dostarczanie na miejsce wszystkich materiałów do ogrodu jak: ziemia, trawa, trawa z rolki, kamień, rośliny, drzewka itp.
 • systemy nawadniania, nawadnianie ogrodów i trawników
 • renowacje całych ogrodów i trawników
 • elementy dekoracyjne ogrodu
 • architektura ogrodowa: tarasy, altany, domki gospodarcze
 • kamień ogrodowy
 • sprzedaż kosiarek robotów. Jesteśmy jedynym dystrybutorem kosiarek robotów w okolicach - zobacz film kosiarki roboty
 • oświetlenie ogrodu, oświetlenie ogrodowe
 • drenaż
 • całoroczna i sezonowa opieka nad ogrodem
 • elementy dekoracyjne ogrodu
 • trawa w rolkach, trawniki, renowacja trawników

 

Ciekawy projekt ogrodu może być punktem wyjścia do odnalezienia swojej pasji w ogrodnictwie. Uprawianie roślin, doglądanie ich, przesadzanie i komponowanie z innymi może sprawiać przyjemność, jeśli widzi się konkretne efekty swoich działań. Uruchomienie "żyłki ogrodnika" może w Państwa przypadku wystąpić dzięki wpływom naszej firmy.

Projektujemy, budujemy i tworzymy ogrody od wielu lat z ogromną pasją i zaangażowaniem. Nowoczesne i klasyczne ogrody to pestka dla doświadczonej i profesjonalnej ekipy ogrodników.

Zajmujemy się profesjonalnymi projektami ogrodów i wdrażaniem ich w życie. Projektowanie ogrodów w Chodzieży jest jednocześnie naszą pasją, jak i sposobem sprawianie naszym Klientom dużej radości każdego dnia, kiedy spoglądają z okna i mogą się cieszyć pięknym i zadbanym ogrodem, dlatego też dzięki łączeniu przyjemnego z pożytecznym możemy zrobić dla Państwa dosłownie wszystko. Spełniamy życzenia; zawsze jesteśmy w stanie z mizernej, zaniedbanej działki może powstać przepiękny ogród, cieszący oczy o każdej porze roku. Nie istnieją bowiem takie ograniczenia, które mogłyby przesądzić o niezdatności działki do użytku. Powierzchowne zaniedbania łatwo naprawić - wystarczy odpowiedni, profesjonalny sprzęt, jakim oczywiście dysponujemy. Dochodzi także kolejny ważny punkt, czyli duże, wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów. To prawdziwa gwarancja zadowolenia, gdyż nie tylko znamy się na budowie i projektowaniu ogrodów, ale również umiemy tę wiedzę w pełni wykorzystać w praktyce.

Jak wygląda proces projektowania i budowy wymarzonego ogrodu. Etapy tworzenia ogrodów w naszej firmie.

Budowa ogrodu w Chodzieży rozpoczyna się od obejrzenia terenu - każdy kryje pewien potencjał, który warto okryć, by wszelkie prace postępowały dużo szybciej. Główna zaleta działki, na przykład specyficzne ukształtowanie lub naturalny zbiornik wodny na jej terenie może pomóc w stworzeniu ciekawego projektu. Po wykonaniu wstępnego planu ustala się coraz bardziej precyzyjnie wszystkie szczegóły, aż do osiągnięcia sytuacji, gdy klient zatwierdzi projekt ogrodu do dalszej realizacji. Plany wykonujemy korzystając z najnowszego oprogramowania, udostępniając efekty zarówno wstępne, jak i po każdych kolejnych zmianach czy unowocześnieniach. Klient może na bieżąco zapoznawać się z wynikami pracy i je oceniać, a także przekazywać swoje cenne uwagi. Cały czas wykonywania projektu i jego wdrażania staramy się być otwarci na pomysły klienta, ponieważ to on będzie użytkownikiem ogrodu i musi być zadowolony z gotowej całości. Z tej samej przyczyny okazujemy indywidualne podejście do każdego zleceniodawcy, próbujemy dostrzec czyjąś wizję i ją w miarę dokładnie wdrożyć, kierując się ogólnie przyjętymi zasadami.

Ogrody jakie projektujemy i tworzymy w Chodzieży i okolicach (działamy na terenie do 150 km) charakteryzują się dużym urokiem. Nasze działania nigdy nie polegają na przeforsowaniu jakiegoś stylu tylko dlatego, że jest on modny albo któraś z osób projektujących wyjątkowo go sobie ceni. Dużo do powiedzenia ma zawsze nasz Klient, jednak również zawsze służymy profesjonalną radą i naszym doświadczeniem, ważne są też predyspozycje danego terenu oraz specyfika otoczenia. Trzeba też za każdym razem skoncentrować się na uzyskaniu zgodności ogrodu z budynkiem, który stoi na obszarze działania. Wszystkie elementy muszą stworzyć razem pewną całość, wszystko musi "grać". Harmonia jest wyjątkowo ważna, głównie z uwagi na to, że ogród przydomowy przeważnie stanowi miejsce wypoczynku, czy też zbiór punktów widokowych do podziwiania własnoręcznie wyhodowanych okazów roślin. W zależności od wybranego stylu, w ogrodzie mogą być wyróżnione  konkretne części lub też nic takiego nie ma miejsca - ścieżki, trawniki czy rabatki są tak przeplecione, że ogólny efekt jest bardzo naturalny.

Projektujemy ogrody oraz systemy nawadniania i renowacje ogrodu, czy trawnika dla ludzi, nie dla nagród. Stąd naszą dewizą jest uzyskanie efektów cieszących klienta. Pewnym wyzwaniem jest na przykład stworzenie ogrodu, który kwitnie, kusi barwami przez cały rok. Dzięki temu, że w obecnych warunkach klimatycznych udało się wyhodować już naprawdę dużo różnych roślin, można z ich pomocą stworzyć ogród, nawet na moment nie pozostający bez pięknych barw. Jeśli nawet przekwitną kwiaty, barwę nadają liście lub owoce, cieszące oczy jesienią i zimą. Niektóre to doskonały pokarm dla ptaków, których obecność w ogrodzie można również wykorzystać do celów estetycznych. Zimą można zawiesić na drzewach ładne karmniki, czy też umieścić w pewnych miejscach poidełka. Ptaki z pewnością to docenią.

Ważnym elementem każdego ogrodu jest też jego ogrodzenie. Często klienci proszą nas o porady w tej kwestii, ponieważ projekt ogrodu wykonywany jest często po zakupie działki, lub po zakończeniu budowy domu. To czas, w którym jeszcze bez większych przeszkód można dobrać styl ogrodzenia do estetyki całości. Niektórzy praktykują zasadę, że ogrodzenie powinno być niezauważalne, więc dobieramy taki jego charakter, który jak najbardziej wtopi się w tło. W niektórych ogrodach najlepiej sprawdzają się żywopłoty, są one jednak wymagające. Przede wszystkim wymagają czasu, dlatego też przez pierwsze kilka lat istnienia ze względów bezpieczeństwa powinny być raczej wspierane solidnym ogrodzeniem wewnętrznym. Wyhodowanie ładnego żywopłotu bywa sporym wysiłkiem, gdyż corocznie trzeba pielęgnować i przycinać rośliny, dbając o ich odpowiedni kształt. Możemy dużo pomóc, wybierając łatwe "w obsłudze" gatunki oraz doradzając, jak się nimi profesjonalnie zajmować. Świadczymy również usługi polegające na opiece i pielęgnacji ogrodów przez cały rok lub też sezonowo. Żywopłoty szczególnie pasują do ogrodów utrzymanych w konkretnym stylu. Mogą być silnie regulowane, albo też bardziej naturalne, jeśli takie podobają się bardziej.

Podczas prac dbamy  o to, żeby wyposażyć klientów w jak najwięcej wiedzy odnośnie wykorzystanych gatunków roślin bądź założenia, zgodnie z którym zaprojektowaliśmy ogród. To ważne dla prawidłowego korzystania z nieruchomości już po zakończeniu etapu przygotowań. Często klienci sami chcą dowiedzieć się wielu ciekawych danych na temat np. odpowiedniej pielęgnacji roślin. Naszą firmę wyróżnia niezwykle pomocne i przyjazne podejście, dzięki czemu naprawdę liczne osoby zostają szybko zarażone wspólną pasją i stają się prawdziwymi miłośnikami prac w ogrodzie. To widać, ponieważ dla kontrastu, nawet najpiękniejszy ogród później traktowany przez właścicieli po macoszemu nie będzie radził sobie sam. Otoczone czułą opieką ogrody kwitną, rozrastają się, stają się coraz piękniejsze i dostarczają wiele radości wszystkim użytkownikom - starszym i młodszym - jednocześnie czyniąc Chodzież wyjątkowo atrakcyjną miejscowością pełną różnorodnej zieleni.

 

 

 

Strona główna | Oferta | Galeria | O Nas | Kontakt

Projekt strony www: strony www Piła współpraca - pozycjonowanie Piła

Ogrody w Pile i projektowanie ogrodów w Pile. Zakładanie ogrodów w Pile, lub budowa ogrodów w Pile! Firma budująca, zakładająca, lub projektująca ogrody (ogród) w Pile. Projektowanie ogrodu Piła, budowa ogrodu Piła oraz zakładanie ogrodu Piła.

Tanie projektowanie ogrodów niskie ceny TANIO

Zawsze tanie projektowanie i budowa ogrodów TANIO! Niskie ceny budowy ogrodów. Zakładanie ogrodu TANIO, SZYBKO i SPRAWNIE. Niska cena ogrodów. Cennik wzorów ogrodów i projektów.

Joomla 2.5 Templates designed by Textildruck